skip to Main Content

نمایندگی پکیج شاپه در کرج Chappee

نمایندگی پکیج شاپه در کرج | تعمیر پکیج شاپه در کرج | سرویس پکیج شاپه در کرج | فروش پکیج شاپه در کرج | تعمیرات پکیج شاپه در کرج | سرویسکار پکیج شاپه در کرج | نصب پکیج شاپه در کرج

نمایندگی پکیج شاپه در کرج

نمایندگی پکیج شاپه در کرج

تعمیر پکیج شاپه

بیش از 13 سال سابقه کار ، تعمیر با گارانتی 6 ماهه، بازدید و کارشناسی رایگان

خدمات شبانه روزی

زمان مراجعه را شما مشخص کنید، در هر ساعت از شبانه روز آماده کار هستیم

نمایندگی 24 ساعته

در تمامی ایام هفته، حتی جمعه ها و روزهای تعطیل ، در همه مناطق کرج آماده خدمت هستیم

خدمات تخصصی پکیج شاپه در کرج

مشاوره رایگان برای همشهریان عزیز کرجی

تاسیسات کده با بیش از 8 سال سابقه کار در بازار کرج ، و با تکیه بر سرویس کاران دوره دیده و متخصص و باتجربه ای که جذب کرده است ، امکان ارائه خدمات تخصصی پکیج دیواری شاپه را در تمامی مناطق شهر کرج، بصورت شبانه روزی و 24 ساعته ، حتی در روزهای تعطیل و جمعه ها را نیز فراهم کردها است. در هر ساعت که برای شما مناسب تر باشد میتوانید پکیج شاپه خود را تعمیر، سرویس، جابجا و رسیدگی کنید. با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای رایگان ما بهره مند شوید..

نمایندگی تعمیر ، سرویس و فروش پکیج در کرج و استان البرز

تاسیسات کده دارای مجوز از هیئت عالی نظارت بر فعالیتهای صنفی و اتحادیه تعمیر لوازم خانگی می باشد .ما مفتخریم در طول بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش، تعمیر و سرویس پکیج دیواری شاپه در شهر کرج و ستان البرز،همواره با ارائه خدمات مطلوب در کنار سرویس و تعمیرات آنی،کارشناسی و خدمات پس از فروش پیشگام خدمت رسانی در کار خود باشیم. برخی از خدمات ما عبارتند از فروش پکیج شاپه ، تعمیر پکیج شاپه ، سرویس پکیج شاپه ، تعمیر پکیج ، تعمیرات پکیج شاپه ، اسیدشویی پکیج شاپه .

نمایندگی پکیج شاپه در کرج Chappee

Back To Top
درخواست فوری تعمیرکار